100 Supov na Ljubljanici

Komentarji so izklopljeni za 100 Supov na Ljubljanici

Sprejmi izziv in se nam pridruži na najbolj množičnem okoljevarstvenem supanju v Sloveniji. Na Ljubljanici se bo 30.5.2016 zbralo kar 100 supov!

Dobimo se na Špici, se skupaj odpravimo do Tromostovja in nato nazaj proti Livadi. Poleg posebnega doživetja, ogleda središča Ljubljane z vodne gladine, skupaj poskrbimo še za čistejšo reko. Med suparje bomo razdelili razgradljive vrečke ter rokavice in supanje združili s čiščenja nabrežja Ljubljanice, v smeri od Livade proti Vrhniki.

Po supanju pa sledi še druženje na Špici, z DJ-jem Uroš Bitenc iz Radia Antena in osvežilno pijačo za vsakega udeleženca. Radio Antena bo ta dan program oddajal kar iz terenskega studia na Špici, posneli pa bomo tudi video, saj se toliko supov v Sloveniji še ni zbralo.

Dogodek organizira Radio Antena v sodelovanju z Mestna občina Ljubljana,Ljubljana – Zelena prestolnica Evrope 2016 in Surf in SUP zvezo Slovenije.

PROGRAM DOGODKA:
16.00 – 16.45 Zbor udeležencev, prijava na info točki