Državni prvaki v tehnični disciplini so: PUVAR, BOŠTJANČIČ, BEGIĆ IN MOHORIČ

Državni prvaki v tehnični disciplini so: PUVAR, BOŠTJANČIČ, BEGIĆ IN MOHORIČ

Državni prvaki v tehnični disciplini so: PUVAR, BOŠTJANČIČ, BEGIĆ IN MOHORIČ

Komentarji so izklopljeni za Državni prvaki v tehnični disciplini so: PUVAR, BOŠTJANČIČ, BEGIĆ IN MOHORIČ

Novi državni prvaki v tehnični disciplini po 4ih krogih in 20tih obratih so : ROK PUVAR in SANDRA BOŠTJANČIČ pri članih ter Val Begič in Mohorič Lejla pri mladincih.

DRŽAVNO PRVENSTVO TEHNIČNA DISCIPLINA

 

  1. Rok Puvar (KEKA) STANDout Rocket
  2. Bojan Boštjančič (SUPklub) Sic
  3. Tomaž Jensterle (SUPklub) Fanatic Blitz
  4. Marko Hauc (ZOOstation) Naish Javelin
  5. Gregor Mohorič (TIKIteam) Starboard Sprint
  6. Matic Ajdič (SUPklub) Infinity
  7. Mitja Štrajhar (NNN) Naish Javelin
  8. Denis Matjaž (SUPklub) Sic
  9. Rok Vetorazzi (TIKIteam) Starboard
  10. Luka Kožar (SUPklub) Infinity
  11. Michael Vauhnik (TIKIteam) Starboard
  12. Martin Peca Starboard
  13. Anže Kožar (SUPklub) Mistral
  14. Gregor Strnad (TIKIteam) Starboard
  15. Dejan Mohar (TIKIteam)
  16. Urban Zupančič (SUPklub) NSP

ŽENSKE

  1. Sandra Boštjančič (SUPklub) Starboard Allstar
  2. Natalija fon Boštjančič (SUPklub) Starboard sprint
  3. Maja Dolžan (SUPklub) Infinity
  4. Nina Bizjak (SUPklub) JP
  5. Veronika Macarol Starboard
  6. Tina Mrak RRD

Mladinci

  1. Begić Val (TIKIteam)
  2. Vetorazzi Luka (SUPklub)
  3. Arne Mohar (TIKIteam) U12
  4. Bine Trojanšek (TIKIteam) U12
  5. Samo Trojanšek (TIKIteam) U12

Mladinke

  1. Mohorič Lejla (TIKIteam)
  2. Begič Lili (TIKIteam) U12
  3. Alina Polona Hernandez (TIKIteam) U12

 

FUN

  1. Boštjan Rupl
  2. Rok Gosar
  3. Uroš Pivk
  4. Jernej Krumpestar

FUN ženske

  1. Špela Rožaj

NAPIHLJIVE DESKE

  1. Rok Vetorazzi
  2. Gregor Strnad
  3. Dejan Mohar

 

SURF IN SUP ZVEZA SLOVENIJE

Cesta na Vrhovce 45
1000 Ljubljana
SLOVENIJA
E-mail: info@surfzveza.si
WWW: www.surfzveza.si

SSZS JE ČLANICA

Back to Top