Okrogla miza o deskanju z veslom (SUP) v Sloveniji

Komentarji so izklopljeni za Okrogla miza o deskanju z veslom (SUP) v Sloveniji

Surf zveza Slovenije v ponedeljek, 17.3.2014 ob 17.00 uri vabi na okroglo mizo z naslovom Surfanje z veslom (SUP), razvoj in prihodnost športa v Sloveniji, ki bo v prostorih športnega centra Triglav (sejna dvorana).

Okrogla miza je odprtega tipa, zato vabimo vse zainteresirane za razvoj tega športa k prisostvovanju, da skupaj pripravimo smernice razvoja in cilje športa na področju Slovenije.

Vabilo na Okroglo mizo z naslovom Surfanje z veslom (SUP), razvoj, prihodnost in cilji športa v Sloveniji.

Deskanje z veslom ali SUP-anje je moderna športna deskarska disciplina in zelo priljubljena popoldanska dejavnost, v zadnjih nekaj letih pa tudi tekmovalen šport s široko razširjeno mrežo tekmovanj in vrsto disciplin.

V slabih desetih letih je deskanje z veslom (SUP) postalo zelo popularno tudi v Sloveniji, zato je primerno in potrebno, da se izvajalci in nosilci te športne panoge dobimo na odprti Okrogli mizi za usmeritev in ureditev tega športa v prihodnosti.

Zato vse zainteresirane vabimo na okroglo mizo na temo razvoja in prihodnosti deskanja z veslom (SUP):

v ponedeljek, 17.3.2014 ob 17.00 uri v prostorih Športnega centra Triglav, sejna soba.

Vabilo je namenjeno vsem, ki se ukvarjate s tem športom, želite sodelovati pri razvoju, ali vas zanimajo informacije, povezane s tem športom, da skupaj začrtamo razvoj in cilje tega športa v Sloveniji.

Program:

1. Predstavitev Surf zveze Slovenije

2. Ostale organizacije SUPanja v Sloveniji

3. Predstavljanje športa SUP

1. Ime ??

4. Tekmovanja

1. SUP pokal Slovenije

2. Državno prvenstvo

3. Mednarodna tekmovanja

4. Kategorizacija športnikov

5. Učenje SUPanja

1. Priprava programa usposabljanja

6. Organi zveze

1. Organizacija SUP sekcije

7. Razno

S strani SZS je to prvi tak dogodek, zato vabimo čimvečji krog ljudi, da se udeležijo okrogle mize in skupaj začrtamo pot in prihodnost tega lepega športa v Sloveniji.

Surf zveza Slovenije je članica Mednarodne surf zveze (ISA), Olimpijskega komiteja Slovenije in krovna organizacija Slovenije, povezana z deskanjem na vodi.

Vabljeni vsi.