XXS 2008

Komentarji so izklopljeni za XXS 2008
XXS ali XXSlovenija 2008 je tekmovanje za največji odpeljani val slovenskega surferja v letu 2008.

Tekmovanje poteka po naslednjih pravilih:

1. Za tekmovanje se štejejo in ocenjujejo fotografije in/ali videoposnetki odsurfanih valov.
  2. Material mora ali biti poslan po pošti na DVD-ju na naslov Surf Zveze, poslan preko elektronske pošte ali posnet na strežnik iz kjer se slike ali film lahko sname.
  3. Surfa se lahko katerikoli spot na svetu, reef, beachbreak, plima, oseka, ocean, jezero…ni važno.
  4. Val mora biti odsurfan v letu 2008 med 1.1.2008 in 31.12.2008.
  5. Na podlagi prispelih fotografij in posnetkov komisija oceni in izmeri kdo je odsurfal največji val. Pri ocenjevanju se šteje samo višina stene vala (spredaj 🙂 ) od ravnine do vrha lipa. Stil in manevri, ki se ocenjujejo pri tekmovanju za najboljši val, tu niso pomembni. Prav tako ne šteje “zajebanost” vala.

Ostale podrobnosti še sledijo.