Razpis za DP v surfanju 2016

Komentarji so izklopljeni za Razpis za DP v surfanju 2016

Surf Zveza Slovenije objavlja razpis za organizacijo državnega prvenstva v surfanju v letu 2016. Osnovni pogoj za organizacijo je, da se prvenstvo prvič izvede na oceanu in da tako tekmo poskusimo pripeljati na višji tekmovalni nivo. V primeru več zainteresiranih organizatorjev se bo pri izbiri upoštevalo naslednje kriterije:

• organizacija tekme – bolj kot se sojenje, format in izvedba tekme približa WQS oz. WCT boljše (1-5 točk)
  • nagradni sklad – višji nagradni sklad je boljši (1-5 točk)
  • stroški za tekmovalce – manj kot imajo tekmovalci stroškov z udeležbo na tekmi, boljše (prevoz, bivanje, druge ugodnosti) (1-5 točk)
  • datum tekmovanja – ustrezen glede na običajne surf razmere in več točk, če je v obdobju, ko imajo tekmovalci čas (prazniki, počitnice, ni pouka oz. faksa…) (1-5 točk)

Zainteresirane surf klube prosimo, da v mailu na kratko a ločeno po kriterijih navedejo prevideno izvedbo tekme in mail pošljejo na info@surfzveza.si. V primeru vprašanj lahko pokličete 040 860 276 (Klemen) ali pišete na navedeni mail.

Trajanje razpisa: 31.10.2015-30.11.2015